Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кількість хворих на коронавірус в Україні зросла до 156 випадків
26 Березня, 10:20

Кількість хворих на коронавірус в Україні зросла до 156 випадків

За даними МОЗ, станом на 10:00 26 березня в Україні 156 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 43 нові випадки.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена у 16 областях України та в столиці. По одному випадку зафіксовано на Вінниччині, Донеччині, Луганщині та Херсонщині. По два – на Дніпропетровщині, Волині, Житомирщині, Львівщині та Черкащині. 4 випадки наразі підтверджено на Одещині, 7 – на Запоріжжі.

Стрімко поширюється вірус на Франківщині – 16 випадків, з яких два летальні, та Тернопільщині – 15 випадків, один з яких смертельний. Також зафіксовано 24 випадки на Київщині та 34 випадки у столиці.

1bb189e7-2d7c-49a0-8a4d-7a5b4b18aba5

Лідером за кількістю підтверджених випадків залишається Буковина. Так, у Чернівецькій області підтверджено 42 випадки, один з я яких летальний.

Додамо, що міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець наполягає на створенні в Міністерстві охорони здоров’я України єдиного оперативного штабу протидії коронавірусу, в поєднанні з іншими службами.

«З досвіду китайських лікарів можна виділити  три основні стовпи подолання інфекції та її наслідків. Перший – це профілактика, тобто не впустити вірус у країну. Європа і Україна не змогли цього зробити.  Другий – це локалізація катастрофи. Це вдалося зробити Китаю. Зараз ми ще спроможні жорсткими заходами локалізувати поширення інфекції, що не вдається в Європі. Третій стовп боротьби – це госпітальний, або етап лікування», – сказав Ємець, зазначивши, що до третього етапу недореформована медична система України не готова.

Нагадаємо, що станом на ранок 26 березня 2020 року до Центру надійшло 183 повідомлення про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 1124 повідомлення про підозру на COVID-19.

Інфографіка: «Українська правда».

Схожі новини