Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кількість хворих невпинно росте: старосамбірчан просять дотримуватись карантину
03 Серпня, 20:57
logo-black

Кількість хворих невпинно росте: старосамбірчан просять дотримуватись карантину

Станом на сьогодні, за даними Львівського обласного лабораторного центру, у Старосамбірському районі зафіксовано 29 випадків коронавірусної інфекції. Як зазначають у Старосамбірській міській раді, впродовж останнього часу в районі невпинно збільшується рівень захворюваності на COVID-19.

Міська рада наполегливо просить старосамбірчан користуватися масками, антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції. 

“Не нехтуйте правилами та засобами індивідуального захисту, адже від виконання цих простих рекомендацій залежить ваше здоров’я і життя, та здоров’я і життя людей, які перебувають поруч з вами”, – нагадують у міській раді.

Зараз у місті заборонено проведення масових заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід.

“У місті, та й у районі, регулярно проводяться рейди, що стежать за дотриманням карантину. Ними займається поліція та представники районної санітарно-епідеміологічної станції, звичайно, за потреби й ми приєднуємось. Основна мета – застерегти, пояснити, наголосити на потребі дотримуватись карантинних обмежень”, – розповідає LMN міський голова Ігор Трухим.

Особливо закликають дотримуватись карантину вразливих до інфекції людей та літніх осіб, а також тих, хто нещодавно повернувся з-за кордону або територій зі значним поширенням захворювання на COVID-19.

Схожі новини