“Кількість виявлених випадків коронавірусу залишається сталою”: статистика захворюваності | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Кількість виявлених випадків коронавірусу залишається сталою”: статистика захворюваності
12 Червня, 09:46
logo-black

“Кількість виявлених випадків коронавірусу залишається сталою”: статистика захворюваності

Станом на 12 червня на Львівщині 2526 людей заразилися коронавірусом. За останню добу лабораторії провели 534 ПЛР-тести, з яких 112 — позитивні. Загалом від початку пандемії від COVID-19 померло 92 людей та 598 одужало, передає Львівська міська рада.

Учора ввечері померла 68-річна пацієнтка 8 міської лікарні. Жінка була мешканкою Львова. У пацієнтки була низка супутніх захворювань: негоспітальна двобічна пневмонія, дихальна недостатність, дифузний кардіосклероз, гіпотиреоз. Позитивний результат ПЛР-тестування на коронавірус отримали 2 червня.

Того ж дня померла ще одна жінка — пацієнтка Центру легеневого здоров’я. Мешканка Пустомитівського району, 1951 року народження, була в реанімації з 1-го червня. З 3-го червня її підключили до апарату ШВЛ. Позитивний ПЛР-тест отримали 2 червня.

У відсотковому співвідношенні проведених ПЛР-аналізів та кількості виявлених позитивних випадків ситуація із поширенням коронавірусу у Львові залишається стабільною. Про це під час ранкового ефіру на радіо «Люкс FM» розповів головний медик Львова Володимир Зуб.

«Ми спостерігає збільшення кількості виявлених позитивних результатів на COVID-19. Якщо проаналізувати, за які дні ці позитивні результати приходять, то ситуація загалом незмінна. Вчора ми отримали 125 позитивних ПЛР-тестів, які охоплюють діапазон від 22 травня до 10 червня. Тобто якщо ми від тої цифри віднімемо позитивні результати за добу за ці всі дні (22, 23, 24 травня…), то ми вийдемо на ту ж цифру близько 60 випадків за добу. Просто пізно приходять результати і зараз всі накопичуються, подаються в статистиці в один день. Кількість виявлених випадків коронавірусу залишається сталою, просто ми пізніше отримуємо результати”, – каже Володимир Зуб.

Загалом в Україні 29 753 випадки зараження коронавірусом. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 683 випадків.

Найбільше нових випадків за минулу добу підтвердили у Львівській (112) та Вінницькій областях (81), а також у Києві (95). Ніхто не заразився в у Луганській та Херсонській областях.

Загалом найбільшу кількість інфікованих виявили у Чернівецькій області — 3 831 та у Києві — 3 766. Далі йдуть Львівська (2 526) та Рівненська (2 231) області.

Фото Романа Балука, ЛМР.

  • 0
  • 3411
Відео