Кінематографісти “Вавилон’13” зняли фільм про роботу ТЦК та СП у Львові | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Кінематографісти “Вавилон’13” зняли фільм про роботу ТЦК та СП у Львові
06 Липня, 13:00

Кінематографісти “Вавилон’13” зняли фільм про роботу ТЦК та СП у Львові

У Львові про роботу ТЦК та СП документалісти «Вавилон’13» зняли фільм. Він став частиною проєкту «Південь-Північ-Захід-Схід». Про це написали на Facebook-сторінці Львівського ТЦК та СП.

У фільмі йдеться про те, з чим щодня стикаються військовослужбовці, які служать у ТЦК та СП, яку роботу вони виконують та як їх сприймають громадяни. На відео показані черги із чоловіків перед ТЦК. Також кінематографісти задокументували роботу сержанта Віталія Смілки, як він перевіряє документи військовозобов’язаних чоловіків та розносить повістки.

«Вчитель за освітою та військовий за покликанням – так можна коротко описати сержанта Віталія Смілку. У його біографії десятки років служби у різних підрозділах не лише на захисті України, а й участь у миротворчих місіях. Зранку 24 лютого 2022 року він полишив цивільну роботу та знову повернувся у військо, де вже за декілька днів опинився під Попасною. Тепер він працює у Львівському ТЦК – допомагає іншим українцям знайти вакансію у Силах оборони», — йдеться у повідомленні.

Додамо, що “Вавилон’13” – це група українських кінематографістів, яку було засновано після злочинного розгону Євромайдану наприкінці листопада 2013 року. Акумулюючи свої творчі зусилля, понад 50 кінематографістів за дев’ять років створили понад 400 фільмів, які мали потужний вплив на інформаційний та культурний простір як в Україні, так і за кордоном.

Переглянути фільм можна за посиланням.

Відео