Клав плитку та пік хліб: священник із Червонограда 15 років гарував на заробітках, щоб звести омріяний храм | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Клав плитку та пік хліб: священник із Червонограда 15 років гарував на заробітках, щоб звести омріяний храм
15 Квітня, 16:22

Клав плитку та пік хліб: священник із Червонограда 15 років гарував на заробітках, щоб звести омріяний храм

Священник-реформатор Володимир Ващук із Червонограда 15 років працював за кордоном, аби здійснити свою мрію – звести храм та парафію у себе на Батьківщині. Про це йдеться у проекті телеканалу НТА – “Все можливо”.

Настоятель парафії Пресвятої Богородиці Владичиці України, працював на заробітках в Канаді. Робота іноді була дуже важка.

 

«Плитку клав, хліб пік на пекарні, я мусив за щось це все будувати. Прийшов сюди – тут було дуже мало людей і треба було заробити гроші», – розповідає.

За словами отця Ващука, на місці, де сьогодні звели храм, ще 20 років тому не було нічого.

«Був пустир, були такі хащі, як кажуть в нашому народі, закинуте місце, нікому не потрібне. Збігалися наркомани, алкозалежні, тобто місце, де нормальна людина не могла ступити, бо було небезпечно», – поділився отець.

В Торонто на заробітках розповідав українцям, що парафія – це його “третя дитина”. Саме тому отець Володимир повернувся в Україну та реалізував свою мрію.

«Воно все зроблене з любов’ю, з такою, знаєте, відданістю…Я завжди казав – це моя 3 дитина, яку я народив і далі вкладаю в неї, виховую і все з любов’ю», – зізнався о. Володимир.

Окрім того, Володимир Ващук відкрив парафіяльну пекарню та першу катехитичну школу у Червонограді.

Більше у відео ТУТ.

 

ФОТО: скін із відео

  • 0
  • 14969
Відео