Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Клікнув і на пару хвилин зачепився”, – Добродомов грав у гру на телефоні під час засідання ВР (Відео)
30 Травня, 17:53
logo-black

“Клікнув і на пару хвилин зачепився”, – Добродомов грав у гру на телефоні під час засідання ВР (Відео)

Сьогодні, 30 травня, під час засідання Верховної Ради журналісти помітили як депутат Дмитро Добромов грав на телефоні. Побачене зняв на відео та виклав у соціальну мережу фейсбук фотограф Ян Добромосов. Користувачі мережі бурхливо висловлюють своє обурення стосовно того, чим займається на роботі екскандидат у президенти.

«Отак заробляти гроші потрібно, а не з лопатою в шахті!» – пише Наталія Орловська-Саган.

«Щоб “відволіктися”, то краще б зраночку спробували проїхатись по дорогам “гройсмана”, не далеко, навіть біля Києва… Поспілкувалися б з людьми, що платять за газ більше, ніж мають доходу… І ні, не з виборцями, як ви любите, а саме з людьми! Наснаги в цій надтяжкій грі!» – обурюється Саша Кушка.

Депутат Добродомов захищається. Каже, кожен на роботі може відволіктися, а він обіцяє виправитись.

«У соцмережах активно розганяють відео. Мовляв, ось чим займаються депутати під час засідання Ради! Обурення зрозуміле, тільки останніх кілька тижнів я узагалі не розумію, що ми там робимо: голосів не має, людей менше половини зазвичай, майже усі пропозиції не знаходять підтримки, більшість депутатів уже, вочевидь, на виборах…

Розгляд питання щодо допомоги фермерам. У залі – трохи більше 100 людей при 226 необхідних для ухвалення рішення. Мабуть, я не правий, що «відволікся». Каюсь! Малий якусь іграшку поставив на телефон, клікнув і на пару хвилин зачепився. Буває з кожним…

Мені зараз кажуть – працюй! Я хочу зрозуміти, а як у таких обставинах?! Рада направду робить вигляд, що працює… Не виправдовуюсь. Однак я є в залі і голосую. Як і завжди. А решта – очі не бачать, серце не болить. Просто пішли з роботи… Байдуже на фермерів. Але за пильність дякую! Зрештою, хто з нас під час роботи не відволікається на телефон?

Ну, і останнє: якщо це єдина претензія до моєї роботи депутата, то я обіцяю виправитися!” – каже Добродомов.

 

Відео можна переглянути тут.

Фото: Ян Добромосов

Схожі новини