Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Клімкін розповів, що Зеленський зовсім не цікавився його роботою
03 Липня, 15:07

Клімкін розповів, що Зеленський зовсім не цікавився його роботою

Президент Володимир Зеленський жодного разу не телефонував міністру закордонних справ за 1,5 місяці, – пише Gazeta.ua

“Я сам телефонував до АП – хотів зв’язатися, переговорити пару хвилин, дати кілька порад щодо зустрічі з Макроном і Меркель, але не вийшло”, – розповів глава МЗС Павло Клімкін.

“З моменту інавгурації у мене практично не було жодної комунікації з цією командою. Я вважаю, що будь-яка команда повинна ангажувати інших, вести своєю харизмою. Не видно, якою буде модель майбутньої зовнішньої політики. Якими будуть обриси цієї політики, невідомо”, – сказав Клімкін.

За словами міністра, зараз від нової команди не можна почути конкретики.

“Один каже – а давайте Донбасу російську мову дамо, інший відповідає – не треба. Це стратегія? Є багато інтерв’ю замість стратегії. Ми місяць тому говорили, що треба зібрати РНБО через ситуацію з Донбасом і прийняти низку рішень щодо протидії російській політиці на окупованих територіях із видачі паспортів РФ. У зовнішній політиці повинна бути структура, повинні бути директиви й єдина політика”, – каже міністр закордонних справ України.

Президент Володимир Зеленський надіслав Гройсману листа, в якому просить покарати Клімкіна. За словами керівника Офісу президента Андрія Богдана, таке рішення Зеленський ухвалив, бо МЗС не поінформувало його про ноту МЗС РФ щодо звільнення полонених українських моряків і ноту-відповідь із українського боку.

Нагадаємо, Комітет Верховної ради у закордонних справах планує 9 липня розглянути питання про звільнення Клімкіна і призначення міністром Вадима Пристайка.

Схожі новини