Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Книга для неї була на першому місці”: померла відома діячка з Миколаєва Любов Хомчак
23 Вересня, 11:58
logo-black

“Книга для неї була на першому місці”: померла відома діячка з Миколаєва Любов Хомчак

Перестало битися серце громадської діячки, організаторки фестивалю «Книжкова толока» Любові Хомчак. Про це повідомив Андрій Щебель, мер Миколаєва.

Любов Хомчак працювала директоркою книгарні, очолювала громадську організацію “Книжкова толока”. Народилася у селі Дроговиж Миколаївського району Львівської області. З дитинства любила книжки. Успадкувала це, як сама зазначала, від мами. Понад 10 років у Миколаєві організовувала “Книжкову толоку”.

Тривалий час жінка боролась з важкою недугою. Як розповіли в Українській асоціації видавців, наприкінці червня цього року Любові провели надскладну дороговартісну операцію в Інституті онкології. Після операції жінка пребувала у реанімаційному відділенні на реабілітації.

“У вічність відійшла Людина-епоха, навколо якої гуртувалися тисячі людей. Людина, яка надихала своїм Світлом і добротою, Людина, яка завжди дарувала іншим позитив і безмежну Любов свого серця”, – каже письменниця з Золочева Катерина Тихонова.

“Такі люди, як пані Люба, полишають цей світ лише фізично, а те добро, яке вони творили за життя, залишається людям, і пам’ять про них продовжує жити в серцях”, – зауважують у спільноті книголюбів Львівщини.

Про час та місце прощання з Любов’ю LMN повідомить згодом.

Схожі новини