Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Коаліція вже є, монобільшість»: представник Зеленського в уряді
29 Липня, 21:04

«Коаліція вже є, монобільшість»: представник Зеленського в уряді

Представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус заявляє, що коаліція в новому парламенті вже є і вона забере усі міністерські крісла.

Про це він заявив в інтерв’ю РБК-Україна.

«Коаліція вже є, монобільшість. Коаліція забере всі міністерські крісла, немає такого, щоб опозиція була в уряді. У парламенті, думаю, деякі комітети віддадуть опозиції, щоб ні у кого не було сумнівів у демократичності нової влади, які саме, поки не знаю. Щодо «Голосу», це ж залежить і від «Голосу», від їх позиції і політичних побажань. Побачимо», – заявив Герус.

Заступник голови Офісу глави держави Кирило Тимошенко заявив, що у парламенті ніхто не збирається “влаштовувати диктатуру”.

Про це він розповів в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”.

«Ніхто не буде змушувати депутатів у Верховній Раді натискати кнопки. Ми хочемо, щоб у нас всередині команди були максимальні дискусії, до втрати пульсу. Але перед виходом в сесійний зал парламенту ми повинні домовитися, як ми будемо голосувати. Ніхто не збирається переламувати когось. Завжди буде якийсь відсоток тих, хто проти того чи іншого рішення. Але ми хочемо, щоб ця дискусія не виходила назовні, вона повинна бути всередині команди. Звичайно, ніхто не приховує, що двигун всього цього – президент. Але я думаю, що і по кроках Верховної Ради буде видно, що ніхто не збирається влаштовувати диктатуру», – додав Тимошенко.

 

Фото: Обозреватель

Схожі новини