Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кого потребуватиме ринок праці в Україні: перелік професій
30 Травня, 13:53

Кого потребуватиме ринок праці в Україні: перелік професій

Ринок праці в Україні поступово оживає, кажуть у Державному центрі зайнятості.  Львівська область – у лідерах за кількістю вакансій, повідомляє Лівий берег.

“У нас точно зросте попит на будівельні професії, робітників комунальних підприємств. На сьогодні вже є досить високий попит на водіїв. До воєнного стану такий попит також був, але сьогодні ми бачимо зростання. Так само багато вакансій у переробній промисловості”, – заявила директорка Державного центру зайнятості України Юлія Жовтяк.

За її словами, уже починає з’являтися все більше вакансій у сфері торгівлі.

“Ще два місяці тому кількість таких вакансій у торгівлі була досить низкою. У цілому, звісно, ситуація з вакансіями у нас набагато гірша, ніж раніше. Якщо брати за основу базу вакансій Служби зайнятості, то їх кількість упала втричі. Наразі в нашій базі 22 тисячі вакансій”, – наголосила директорка Центру зайнятості.

Жовтяк додала, що найкраща ситуація з ринком праці наразі у Дніпропетровській, Харківській, Львівській областях і місті Києві.

“Саме Дніпропетровська та Львівська області вважаються найкращими за показниками, кількістю вакансій і роботою на сьогодні”, – підсумувала вона.

Схожі новини