Сколівські поліцейські з недійсними посвідченнями забрали автомобіль у місцевого активіста (Відео) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сколівські поліцейські з недійсними посвідченнями забрали автомобіль у місцевого активіста (Відео)
02 Березня, 10:59
logo-black

Сколівські поліцейські з недійсними посвідченнями забрали автомобіль у місцевого активіста (Відео)

Сьогодні, 2 березня, о пів на восьму у місті Сколе працівники місцевої поліції зупинили активіста та журналіста Володимира Явдика. На його прохання пред’явити документи, виявилося, що правоохоронці мають протерміновані посвідчення. Активістові вони пояснили: їх керівництво про це знає, просто бланки закінчилися.

«Зранку виїхав з дому на своїй автівці, якою вже користуються рік, на роботу. Одразу до мене підійшли три працівники сколівської поліції. Пояснили, що реагують на анонімний дзвінок. Мовляв, я незаконно їжджу по Україні, бо є ще один автомобіль з такими ж номерами. У мене на руках є всі необхідні документи на транспортний засіб. Але на них ніхто не зважав. Натомість правоохоронці показали свої посвідчення, в яких закінчився термін дії, – розповідає LMN активіст Володимир Явдик. – Вони викликали евакуатор та забрали мою машину на експертизу».

 

Журналіст такі дії працівників поліції пов’язує зі своєю діяльністю. Він неодноразово відкрито порушував питання незаконної діяльності правоохоронців, місцевих чиновників, говорив про «чорні» рубки лісів.

«Тиждень чи два тому я звертався в ДБР та прокуратуру про те, що у поліції приховують факт побиття службового автомобіля. Можливо, тепер отримав помсту, – припускає він. – Також, думаю, що, забравши мій транспортний засіб, поліцейські надіяться обмежити мою діяльність щодо викриття незаконних рубок лісів. Мабуть, отримали вказівку від керівників лісгоспів».

Фото та відео: надані Володимиром Явдиком

  • 0
  • 5910
Відео