Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Коломойський пояснив навіщо його кортеж тричі їздив до Тимошенко
24 Травня, 07:55

Коломойський пояснив навіщо його кортеж тричі їздив до Тимошенко

Кортеж олігарха Ігоря Коломойського три рази приїжджав до будинку лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко у Козині, Київській області. Тимошенко заперечує, що бачилась з олігархом. Коломойський стверджує, що його автомобілі їздили до Тимошенко, щоб заплутати журналістів.

Про це повідомляють «Схеми».

«Біля воріт політикині запаркована та ж BMW, яка виїжджала з офісу Коломойського, і авто супроводу самої Тимошенко – це з високою вірогідністю свідчить про те, що на той момент вона була вдома», – припускають журналісти.

Кортежі Коломойського їздили до Тимошенко 21, 22 та 23 травня.

«У зв’язку з відкритим стеженням, яке організовують журналісти після мого приїзду в Україну, я продумав систему їхньої дезорієнтації. Коли мені потрібно кудись їхати, я відправляю свою основну машину BMW – номери ви знаєте – з автівкою супроводу за адресами відомих публічних осіб. Зокрема, за адресою пані Тимошенко. Тричі. У цей час я виїжджаю на інших авто, які ви не знаєте, і їду на потрібні мені зустрічі. З трьох поїздок моїх авто за адресами пані Тимошенко жодної зустрічі не було. Я машину завжди заповнюю повністю – завжди сидять чотири людини: водій і ще троє. Перепрошую, але кожен грає у свою гру», – стверджує Коломойський.

 

Фото: Радіо Свобода

Схожі новини