Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Коломойський прокоментував політичні симпатії, настрої олігархів та погрози
28 Травня, 08:19

Коломойський прокоментував політичні симпатії, настрої олігархів та погрози

Олігарх Ігор Коломойський дав велике інтерв’ю «Українській правді». У ньому розповів про ставлення до ключових українських політиків, настрої олігархів щодо президентських виборів та погрози щодо «Приватбанку».

 

Про Володимира Зеленського.

«Я вважаю, що у нас дуже хороші відносини. Але вони утворилися протягом якогось тривалого терміну, останніх 7 років спілкування на тлі виробництва контенту, який транслювався у нас… Він дуже зубастий. Дуже зубастий… З ним палець у рот не треба класти. Жодних сентиментів. Якщо мусить, то мусить. Жодних розмов, поблажок», – сказав олігарх.

 

«Був вдячний, що була хороша співпраця з телеканалом. Сказав: “Вибачте, що я у Вас забрав Богдана, але він був локомотивом нашої кампанії”. Це зі слів Зеленського. Це було 21 чи 22 квітня, коли був фантастичний результат», – додав Коломойський.

 

«Тому що громадська думка, журналісти і все інше. Я думаю, що це не на користь. Нема питань. Ми готові до такого повороту подій. Але без образ, я не ображаюся», – відповів Коломойський на питання про дистанціювання Зеленського від олігарха.

 

«В душі всі – Зеленського. А публічно теж багато Зеленського. Матеріально Ахметов не підтримував, звичайно, і публічно він нічого не сказав. Але з огляду на те, що він став більше з’являтися на ТРК – так. Всі почали підтримувати, але трохи пізніше, трохи раніше. Не було такого, що олігархи між собою якось домовилися. Дуже багато, Фірташ, наприклад, свою позицію ніколи публічно не висловлював. Пінчук знаю точно, що він хотів, щоб був Зеленський. Треба зрозуміти, що Петя вже всім набрид», – заявив олігарх на питання про те кого олігархи підтримували на виборах.

Про «Блок Петра Порошенка».

«Буду симпатизувати усім, крім БПП. Порошенко щойно пішов, і зараз посиплеться на нього все, що за останні 5 років накопичилося. З іншого боку, це теж непогано, тому що це дощ. І якщо він виживе, якщо ця політична сила виживе, то вона очиститься, вже потім наступного разу, до наступних виборів їм вже закидати це не треба буде», – вважає олігарх.

Про Юлію Тимошенко.

«Ми з нею в нормальних відносинах… Ми з нею друзі, добре. Раз вона назвала мене другом, значить, ми з нею друзі… Так, і будемо допомагати їй на парламентських виборах… Тим, що ціни на рекламу будемо намагатися робити прийнятні для всіх. Тому що їх партія не дуже багата» – заявив Коломойський.

Про Арсена Авакова.

«З ким Авакову йти? Гройсман незрозуміло, що там за партія, братська могила. Я думаю, Аваков перебуває сьогодні в тому положенні, що йому взагалі ні з ким не треба йти. Він сам по собі величина. Якщо він нікуди не піде, точно залишиться. Ну, відсотків 90. А він всіх влаштовує. Він гарант. Він розкрив всі ці змови з цим підкупом. Усе зіпсував Петі. Він усіх влаштовує. Я думаю, що на цих виборах, якщо вони відбудуться ідеально, поліція і органи внутрішніх справ спрацюють, як на президентських», – сказав бізнесмен.

Про Святослава Вакарчука.

«Ахметов говорив мені, що Зеленський буде президентом, ще в 2016 році, після першого випуску “Слуги народу”. Я ще від Зеленського не чув, що він збирається йти. Ми ще, пам’ятаю, дзвонили Вакарчуку і питали: “Ти підтримуєш Зеленського чи ні?”, сміялися… Щось тоді крутилося в пресі: Вакарчук… А Зеленський тоді ще нічого не оголошував, нікуди не збирався. Ну так, в кулуарах – що якщо піде Вакарчук, то піде і Зеленський… Ну, подзвонили Вакарчуку, він був сонний, було пізно вже. Ми його питаємо: “Ти підтримуєш Зеленського?”. Я думаю, в нього обличчя було, ніби він жабу з’їв. Це було для нього несподівано, і він абсолютно в цьому напрямку не думав», – сказав олігарх.

Про погрози щодо «Слуги народу» та «Приватбанку».

«А потім уже за реакцією, за рейтингами, за всім, що сталося, за реакцією можновладців, Петі… Ложкін там мені розривав телефон і говорив, що Слугу народу не можна показувати. Ще на стадії виробництва. “Це не можна випускати, ви що! У вас будуть неприємності, це буде скандал. Це ж тоді був найголовніший цензор. Він дзвонив Боголюбову і говорив: “Передай йому, що у вас заберуть банк”. Шантажував Приватбанком через “1+1″», – заявив Коломойський.

 

Фото: Корреспондент

Схожі новини