Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Коли чекати стійкого тепла: прогноз львівських бабаків
15 Лютого, 17:49

Коли чекати стійкого тепла: прогноз львівських бабаків

У Львівському міському дитячому еколого-натуралістичному центрі традиційно на Стрітення прогнозують прихід весни з допомогою бабаків Марічки і Мишка. Цієї зими прогноз особливий, адже бабаки прокинулись аномально швидко, сьогодні ж працівники центру запросили їх вийти на вулицю.

«Опівдні, як завжди, ми їх спробували запросити на вихід з будки де вони зимують. Вони швидко вийшли, свистіли, виглядали бадьоро. Така поведінка і свист говорить про те, що весна прийде швидко – за чотири тижні від сьогоднішнього дня можна сподіватися на стійке тепло», – розповів директор Львівського міського еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович.

За словами директора центру, цього року в глибоку сплячку бабаки і не впадали, адже цьогорічна зима м’яка. Та й заснули вони вперше за 14 років досить пізно – 1 грудня. Перший раз прокинулись наприкінці грудня, потім знов заснули, і так кілька разів. Однак раннє пробудження, як пояснює керівник еколого-натуралістичного центру, особливих проблем бабакам не завдасть. Вони у хорошому стані та набрали достатньо жиру.

 

99fbe3170d75caafbed8601a1d976297-wide-big
babak_9c9ac
inpvqebmodszyeamlvvpze29cerptrjrjyqr0vba
m2ldazedntygbdvtaeuxcrimjz9c7lcpthnbodzf
Схожі новини