Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Коли наділи наручники, йому різко погіршало»: у Польщі під час затримання поліцією помер українець
18 Листопада, 17:33

«Коли наділи наручники, йому різко погіршало»: у Польщі під час затримання поліцією помер українець

Прокуратура Бжезинського повіту з’ясовує обставини смерті українця під час затримання його працівниками поліції. Інцидент трапився в неділю ввечері в одному із сіл повіту, – пише yavp.pl

«Попередньо відомо, що українець повинен був сидіти вдома на карантині, однак порушив цю умову. Більше того, він намагався проникнути в чужі двори, після чого господарі викликали поліцію», – пише видання.

З інформації прокуратури випливає, що порушник поводився агресивно й кидав у бік правоохоронців різні предмети, а на додачу дістав ножа й спробував напасти з ним на поліцейського. Аби заспокоїти чоловіка, правоохоронці застосували сльозогінний газ, однак результатів це не принесло. Тоді в хід пішов електрошокер.

Коли на українця все ж наділи наручники, йому різко погіршало. Спроби надати медичну допомогу виявилися марними: чоловік швидко помер.

Зараз прокуратура чекає на результати судмедекспертизи, щоб з’ясувати причини смерті громадянина України. Також аналізуються записи реєстратора, який був вмонтований в електрошокер, опитані свідки події. Внутрішнє розслідування проводить і поліція. Поки що все вказує на те, що правоохоронці не перевищили своїх повноважень під час затримання чоловіка.

 

Схожі новини