Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Колишній нардеп, який сидів у в’язниці за вбивство, переміг на виборах
26 Жовтня, 13:52

Колишній нардеп, який сидів у в’язниці за вбивство, переміг на виборах

Ексдепутат Верховної Ради Віктор Лозінський, якого засуджували до 15 років ув’язнення за вбивство, переміг у виборах голови об’єднаної територіальної громади поруч з місцем убивства у Кіровоградській області. Про це повідомляє ВВС News Україна з посилання на місцеву виборчу комісію.

«Лозінський Віктор Олександрович впевнено виграв вибори на посаду керівника Підвисоцької ОТГ Голованівського району Кіровоградської області, – зазначив представник комісії. – Оформлення протоколів ще триває. Опоненти Лозінського також підтвердили його перемогу».

Лозінський йшов на вибори як самовисуванець. Його головним конкурентом був кандидат від «Слуги народу» Сергій Баліцький, родина якого має агробізнес у регіоні. Він заявляв про погрози з боку Лозінського, але той заперечував це.

Наразі Підвисоцька ОТГ належить до Голованівського району, де в 2009 році й сталось вбивство. В ній живуть 4,79 тис виборців.

Лозінський напередодні виборів називав себе директором агропідприємства й заявляв, що добився справедливості і зняв усі судимості.

Нагадаємо, що у 2007 році Лозінський, який був впливовим аграрним бізнесменом на Кіровоградщині, обрався депутатом парламенту від БЮТ. 16 червня 2009 року в результаті зіткнення на території мисливських угідь з Лозінським, а також експрокурором Голованівського району Євгеном Горбенком і начальником Голованівського райвідділу міліції Михайлом Ковальським був убитий Валерій Олійник. У 2016 році Лозінський достроково вийшов на волю за «законом Савченко».

Фото: УП

Схожі новини