Колишнього директора школи з Мостищини засудили за те, що вдарив учня | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Колишнього директора школи з Мостищини засудили за те, що вдарив учня
26 Травня, 12:17

Колишнього директора школи з Мостищини засудили за те, що вдарив учня

Тепер вже колишнього директора Берегівського НВК, що на Мостищині, засудили до штрафу у 850 гривень. Окрім того, він повинен відшкодувати 2000 гривень моральної компенсації учню.

Нагадаємо, 1 жовтня 2018 року близько 14:00 у приміщенні компютерного класу Берегівського НВК — с. Берегове Мостиського району Львівської області під час уроку музики між учнем та директором виникла сварка. Директор вдарив школяра по голові. Внаслідок удару потерпілий не отримав тілесних ушкоджень, проте мав фізичний біль.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю, пояснив, що на уроці музики наніс один удар рукою —  ляпас по голові. У вчиненому щиро розкаявся та просив суд не застосовувати до нього суворої міри покарання. Проти цивільного позову законного представника малолітнього потерпілого не заперечував, однак не погоджувався з сумою позову в 10000 гривень.

Суд врахував характер та обсяг заподіяних малолітньому потерпілому моральних страждань, за яких обставин та якими діями вони завдані, ступінь і форму вини заподіювача, матеріальний стан обвинуваченого і, виходячи з вимог розумності, виваженості та справедливості, прийшов до переконання про стягнення з обвинуваченого 2000 грн. моральної шкоди.

 

Фото: ілюстративне

 

Відео