Колишнього львівського посадовця підозрюють у незаконній приватизації Будинку вчених | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Колишнього львівського посадовця підозрюють у незаконній приватизації Будинку вчених
21 Лютого, 15:44

Колишнього львівського посадовця підозрюють у незаконній приватизації Будинку вчених

Колишньому голові однієї із районних адміністрації Львівської міської ради повідомили про підозру у службовій недбалості зі збитками на майже 12 млн грн. Зокрема, йдеться про незаконну приватизацію історичної пам’ятки – Будинку вчених. Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Відомо, що колишній посадовець незаконно видав розпорядження, а потім підписав свідоцтво на об’єкт, на основі яких було незаконно приватизовано пам’ятку культури у центрі Львова.

Відтак, історична будівля – Будинок вчених, загальною площею понад 3 200 м кв, незаконно вибув із комунальної власності громади Львівської області.

Внаслідок службової недбалості підозрюваного територіальній громаді завдано збитків на майже 12 млн грн. На незаконно вилучене приміщення наклали арешт.

«Керівником окружної прокуратури подано позов до Господарського суду Львівської області про витребування вказаного приміщення з незаконного володіння», – зазначили у прокуратурі.

Слідчі повідомили зловмиснику про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки. Йому загрожує позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Відео