Колишньому т.в.о начальника управління ЛОДА оголосили підозру у розкраданні бюджетних грошей | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Колишньому т.в.о начальника управління ЛОДА оголосили підозру у розкраданні бюджетних грошей
13 Червня, 15:50

Колишньому т.в.о начальника управління ЛОДА оголосили підозру у розкраданні бюджетних грошей

Ексчиновнику Львівської ОДА, який вже є фігурантом кримінальних проваджень щодо розкрадання бюджетних грошей під час будівництва медичних амбулаторій, повідомили про нову підозру. Тепер його підозрюють у розтраті 280 тис. грн при будівництві амбулаторії у селищі Краковець Яворівського району. Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

«Встановлено, що посадовець, не забезпечивши попередньої перевірки повноти виконання робіт суб’єктом господарювання по об’єкту «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини» в одному з районів Львівської області у квітні 2020 року, вчинив умисні дій щодо оплати завищеної вартості таких робіт. Таким чином було розтрачено бюджетні кошти в сумі 283 тис грн», — повідомляє прокуратура.

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури повідомлено про підозру колишньому тимчасово виконувачу обов’язків начальника управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації за заволодіння бюджетними коштами. Наразі тривають слідчі дії.

Відео