Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Колискова для солдата»: Львівська опера запрошує на благодійний концерт
13 Січня, 13:55
logo-black

«Колискова для солдата»: Львівська опера запрошує на благодійний концерт

Цієї неділі, 15 січня, у Львівській національній опері відбудеться благодійний концерт «Колискова для солдата». Усі виручені кошти з заходу спрямують у благодійний фонд «Повернись живим», який зараз проводить збір коштів на Starlink для ЗСУ.

Автор проєкту Петро Радейко розповів LMN, що ця ідея виникла ще у перші тижні повномасштабного вторгнення.

«Військові передзвонили одній із наших солісток і попросили щось по телефону заспівати. Вона поділилась цією історією зі мною, і мені прийшла ідея зробити такий проєкт. Відразу й назва сама по собі народилась», – каже чоловік.

Спершу близько півроку провідні оперні виконавиці записували відеоролики обробок українських народних пісень, аби таким способом дарувати моральну підтримку та розраду для українських захисників та захисниць. Тепер ця ініціатива переросла у благочинний концерт.

«Основа концерту – це закадровий монолог військовослужбовця, який переживає внутрішні рефлексії від розлуки з рідним домом. В ході заходу цей текст переплітається з пісенними номерами наших артистів», – розповідає автор.

На завершення концерту усі виконавиці хором співатимуть пісню «Виростеш ти, сину», якою звертатимуться до підростаючого покоління.

Гроші, виручені з проданих квитків, Львівська опера передасть волонтерам з фонду «Повернись живим».

Схожі новини