Команда львівських розробників запустила мобільний ігровий симулятор для тренування навичок з тактичної медицини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Команда львівських розробників запустила мобільний ігровий симулятор для тренування навичок з тактичної медицини
13 Квітня, 18:40

Команда львівських розробників запустила мобільний ігровий симулятор для тренування навичок з тактичної медицини

LifesaverSIM — перший мобільний ігровий симулятор для тренування навичок порятунку життя та допомоги пораненим в умовах бойових дій. Застосунок можна завантажити безкоштовно. Про це повідомляють у Львівській міській раді. 

Всі українці, незалежно від їх географічного розташування, можуть отримати повний доступ до LifesaverSIM, підтвердивши своє громадянство через застосунок Дія.

“Ми всі маємо бути готові до ситуацій, коли наші правильні та швидкі дії можуть комусь врятувати життя. Необхідно здобути практичні знання з інструктором, щоб відчути всі маніпуляції фізично, своїми руками. А в симуляторі тренувати свої навички до автоматизму, тренувати чітку послідовність дій при порятунку життя. В критичній ситуації, у стресі, в нас спрацьовують лише навички, що “на автоматі” і ніщо інше. Симулятор також дає можливість не забувати знання, бо у вас завжди в кишені віртуальний помічник рятівника”, – кажуть розробники.

Перший навчальний курс для всіх військових ASM створений у співпраці з досвідченими інструкторами та бойовими медиками. Він відповідає настановам Комітету TCCC та стандарту NATO і враховує усі важливі аспекти надання допомоги на полі бою:

  • дві фази надання допомоги — під вогнем (CUF) та в тактичних умовах (TFC);
  • контроль масивних кровотеч, приховані поранення, накладання турнікету, тампонування ран та тиснучий бандаж;
  • відновлення прохідності дихальних шляхів, виявлення та усунення обструкцій;
  • травми грудної клітки та оцінка дихання, накладання оклюзійної наліпки та барпінг;
  • розпізнавання шокового стану та контроль не критичних кровотеч;
  • попередження гіпотермії та підготовка до евакуації.
Відео