Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Комендантська година на Львівщині: що потрібно знати
28 Лютого, 14:38

Комендантська година на Львівщині: що потрібно знати

З 25 лютого на території Львівської області діє комендантська година: з 22:00 вечора до 06:00 ранку. Протягом цього часу заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи. Про це повідомили у Львівській ОДА.

«Для пересування населеним пунктом громадянам необхідно завжди мати при собі документ, що посвідчує особу, адже поліція його перевірятиме. Просимо з розумінням ставитись до такого роду заходів. Громадський транспорт у цей час доби не працюватиме. Пам’ятаймо, в країні йде війна, збільшується кількість підозрілих осіб, які можуть бути диверсантами», – зазначили в Нацполіції Львівської області.

Перепустки видаються обмеженій кількості осіб, щоб забезпечити функціонування критичної інфраструктури. За словами голови Львівської ОДА, їх видають у Львівській обласній та районних державних адміністраціях за сформованими списками. У їхньому числі лише ті люди, які забезпечують діяльність критичної інфраструктури, та працівники військових адміністрацій.

“Якщо ми зменшимо навантаження на блокпости, поліцію та СБУ, то допоможемо спрямувати більше зусиль на виявлення диверсійних груп та правопорушників.
Наполегливо прошу керівників служб, установ та підприємств Львівщини організувати роботу своїх працівників з урахуванням комендантської години”, – зазначив Максим Козицький.

Також він наголосив, що лише за попередню добу до поліції області надійшло понад 8 тисяч звернень щодо підозрілих людей та інших загроз, а до СБУ – понад тисячу, і всіх їх потрібно було швидко опрацювати.

Схожі новини