Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Комісію по “Галсільлісу” зірвали відсутні депутати
16 Листопада, 18:31

Комісію по “Галсільлісу” зірвали відсутні депутати

Скандальне підприємство “Галсільліс” знову в центрі уваги

Сьогодні у Львівській обласній раді мали розглядати питання діяльності комунального підприємства “Галсільліс”. Однак тимчасово-контрольна комісія не змогла виконати свій  обов’язок через відсутність кворуму.

На засідання не з’явились чотири депутати: Андрій Дума (“Народний контроль”), Андрій Чад (“Свобода”), Михайло Ільницький (БПП) та Микола Ковалик (“Радикальна партія”).

На засідання приїхали 10 людей зі Старосамбірського району, а також два депутати і голова районної ради Тетяна Терлецька. Вона й, попри відсутність кворуму, доповіла комісії про ситуацію, що склалася.

Зокрема, про те, що начальник обласного “Галсільлісу”, порушуючи статут, призначив старосамбірському підприємству керівника. У той час, коли більшість депутатів районної ради проголосували проти цієї кандидатури.

 

Лише троє депутатів погодили кандидатуру, а це означає, що ми рішення не прийняли і кандидатура не погоджена, – сказала Тетяна Терлецька.

Тим часом присутній на комісії Володимир Мельник сказав, що коментувати нічого не буде, оскільки немає кворуму.

                      Старосамбірські депутати вимагають відсторонити керівника                                                                                       “Галсільлісу”

Нагадаємо, раніше “ЛМН” повідомляла про те, що “Галсільлісу” у Старому Самборі призначили керівника Дмитра Єдинака. Таке рішення прийняв обласний директор Мельник, незважаючи на те, що старосамбірські депутати висловились проти.

Схожі новини