Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Комітет рекомендує не пускати Геращенко на 5 засідань Ради через слова про «зелених чоловічків»
13 Вересня, 08:32

Комітет рекомендує не пускати Геращенко на 5 засідань Ради через слова про «зелених чоловічків»

Комітет з питань регламенту рекомендував Верховній Раді позбавити співголову фракції “Європейська солідарність” Ірину Геращенко права участі у п’яти пленарних засіданнях парламенту за неетичні висловлювання.

Таке рішення ухвалила більшість членів комітету від «Слуги народу».

Раніше Геращенко порівняла народних депутатів із “зеленими чоловічками”, які захопили півострів Крим.

Фракція “Європейської солідарності” назвала рішення регламентного комітету диктатурою і закликала нардепів не підтримувати це рішення.

«Хочу звернутися до всіх фракцій, в тому числі до “Слуги народу”, до людей, які розуміють, що зараз оцими пальцями, що просто тиснуть кнопку, щодня вбивають демократію, обмежують свободу слова, завтра те саме скажуть вам», – заявив Микола Княжицький.

Геращенко каже, що своїми словами вона відстоює право “слуг народу”.

«Регламентний комітет вперше в історії Веровної Ради України прийняв рішення про те, щоб позбавити мене права голосувати і виступати на 5-ти засіданнях Верховної Ради. Що я можу тут сказати? Можна мати картку для голосування і мандат, але не бути політиком. Тому що політика вимагає сміливості, позиції і вміння їх відстоювати. Мені би хотілося, щоб і самі “слуги” зрозуміли, що в ці дні я відстоюю і їх право бути депутатами, а не зеленими кнопками. Чи вони це усвідомлюють покаже голосування в залі, чи буде 226 голосів на цей перший прецедент», – написала Геращенко.

 

Фото: Главком

Схожі новини