Компанія Козицького планує видобувати газ і нафту на Самбірщині | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Компанія Козицького планує видобувати газ і нафту на Самбірщині
11 Лютого, 14:41
logo-black

Компанія Козицького планує видобувати газ і нафту на Самбірщині

ТзОВ «ВЕЛЛ КО» планує видобувати нафту й газ на території двох сіл Стрілківської громади на Самбірщині. Ця компанія належить рідному брату начальника Львівської ОВА Максима Козицького, Степану.

«Спорудження свердловин No13-Тисовецька, No14-Тисовецька Ділянки Угнівська 3 (Тисовецька), з метою розвідки нафтових та газових покладів у Олігоценових відкладах головецької світи. Максимальна глибина свердловин до 1800 м. Очікуваний об’єм видобутку нафти становить 20 тис. м3/добу та газу 10 тис. м3/добу», – йдеться в повідомленні товариства про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу довкілля.

Видобуток планують здійснювати у двох селах Стрілківської громади – Галівка і Плоске. Це малозаселені населені пункти, сукупно у них проживає трохи більше сотні людей. Компанія декларує, що земельні ділянки на яких будуть свердловини, не мають природно- заповідного статусу та не межують з такими територіями, хоча неподалік розташований Національний природний парк «Королівські Бескиди».

ТзОВ «ВЕЛЛ КО» обіцяє дотримуватися усіх норм задля збереження екосистеми регіону. Натомість громаді обіцяють робочі місця і кошти.

«Забезпечення енергоресурсами, створення робочих місць, наповненням місцевих бюджетів шляхом часткового зарахування рентної плати за користування надрами до бюджетів різних рівнів, зокрема 3% ‒ до бюджетів територіальних громад та 2% ‒ до обласних бюджетів за місцем здійснення планової діяльності (видобування корисних копалин)», – йдеться в документі Товариства.

Невдовзі Стрілківська сільська рада має вирішити, чи надавати Компанії дозвіл на видобуток.

User Image
Юлія Аронова
Відео