Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Компанія  “Нова пошта” пожертвувала 2 мільйони гривень на будівництво нового Колегіуму УКУ
14 Листопада, 09:14

Компанія “Нова пошта” пожертвувала 2 мільйони гривень на будівництво нового Колегіуму УКУ

2 мільйони гривень на будівництво нового Колегіуму УКУ (проєкт “Колегіум ІІ”) пожертвувала компанія Нова Пошта для Українського католицького університету.

Про це йдеться на офіційній стрінці УКУ у Фейсбук.

Учора В’ячеслав Климов, співзасновник “Нової пошти” зустрівся з ректором Університету. У розмові йшлося про те, як формувати нову еліту (особливо серед політиків), яка буде служити людям, а не задля власного збачачення, як повернути довіру в українське суспільство.

“Наша амбіція – через виховання та освіту молоді змінити ситуацію в Україні, і ми запрошуємо усіх долучатися до цього процесу, – зазначив на зустрічі з В’ячеславом Климовим ректор о. д-р Богдан Прах. – УКУ – це кузня нової еліти, і ми робимо все можливе і неможливе, аби кожна дитина, яка є здібною, поділяє наші цінності і хоче вступити до нас, могла тут навчатися. І це можливо завдяки підтримці меценатів. Тому дякую вам і заохочую кожного долучатися до цих надважливих змін”.

Додамо, українська компанія “Нова пошта” заснована у 2001 року та надає послуги експрес-доставки документів, вантажів і посилок для фізичних осіб та бізнесу. Тут працює 30 тисяч людей, функціонує 7 тисяч відділень.

53396c5b-b580-449e-9a68-70f48f7cf871
a06e56d2-557f-42aa-8609-ae333f12d967

Фото: Український католицький університет.

Схожі новини