Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Компанія, яка реконструювала басейн у Буську, виграла тендер нечесно
29 Листопада, 16:11

Компанія, яка реконструювала басейн у Буську, виграла тендер нечесно

Антимонопольний комітет у Львівській області повторно оштрафував ТОВ «Пласт», а також приватного підприємця Івана Якиміва за змову під час тендеру на реконструкцію басейну Буської ДЮСШ, пишуть «Наші гроші».

Нагадаємо, басейн в Буську відкрили 12 липня. Реконструкція затягувалася через тривалі торги – тендер оголошували чотири рази. Кошти підряднику виділяли немалі – 12 млн. грн. І виглядає, що ТОВ «Пласт» будь-що хотіло перемогти.

Під час першої закупівлі «Пласт» конкурував з компанією «Галицький будівельник». Власником 50% статутного капіталу обох фірм є Петро Орихівський, депутат Кам’янка-Бузької міськради. Згодом Антимонопольний комітет підтвердив виявлені порушення і оштрафував обидві фірмі сумарно на понад 100 тис. грн.

Проте «Пласт» прийшов на торги вдруге, а тендерний комітет відділу освіти Буської РДА відхилив двох конкурентів: ПП «ЛВ-Арка» і ТОВ «Терон девелопмент». Остання фірма оскаржила це рішення в АМКУ, їх скарга була задоволена, а торги відмінені.

З четвертої спроби товариство «Пласт» таки стало переможцем торгів. Змагання відбувалось між ним, «Терон девелопмент» та приватним підприємцем Іваном Якимівим. Фірма отримала підряд, і басейн було урочисто відкрито.

Як виявилося згодом, ТОВ «Пласт» та Іван Якимів  мають спільну адресу реєстрації, користуються однаковим номером телефону, аналогічно оформлюють документи довільної форми тощо. Обидва учасники обслуговуються в одному банківському відділенні, користуються спільною IP-адресою та розробку проектно-кошторисної документації замовляли у однієї компанії.

ТОВ «Пласт» повинно сплатити штраф 34 тис. грн, а Іван Якимів – 31 тис. грн. Фірма та приватний підприємець не зможуть брати участь у відкритих торгах протягом трьох років.

ТОВ «Пласт» зареєстроване у місті Перемишляни, а його власниками є Петро Орихівський (50%), Василь Орихівський та Олеся Васильків (по 25% статутного капіталу).

Фото: LMN

Схожі новини