Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кому на Львівщині платять найбільше: рейтинг вакансій від Центру зайнятості
08 Липня, 15:27

Кому на Львівщині платять найбільше: рейтинг вакансій від Центру зайнятості

Аналіз бази вакансій Львівського Обласного центру зайнятості демонструє, що найвища заробітна плата на Львівщині очікує водія автотранспортних засобів у Пустомитах – 50 тисяч гривень. Він займатиметься міжнародними перевезеннями вантажів, контролюватиме навантаження, розвантаження та доглядатиме за технічним станом фури, повідомляє пресслужба Львівської облради.

Трохи менше (45 тисяч гривень) роботодавець готовий платити машиністу автомобільного крана в Мостиськах. Йдеться про роботу на автомобілях вантажопідйомністю 3,8-10 тонн. Від кандидата вимагають наявність посвідчення кранівника з відповідними категоріями, військового квитка, готовність до відряджень та ненормованого робочого дня.

Агроному-досліднику в Радехові обіцяють платити 40 тисяч гривень щомісяця за аналіз і обстеження сільгоспугідь господарства, розробку технічної карти посівів, проведення польових і лабораторних досліджень тощо. Щоправда, серед обов’язкових вимог – вільне володіння англійською мовою.

«На 30 тис. грн зарплати можуть розраховувати декілька претендентів, зокрема машиніст установки самоклейних плівок, менеджер зі збуту і слюсар-електрик з ремонту електроустаткування  у Пустомитах, інженер з транспорту у Радехові, водій автотранспортних засобів у Кам’янка-Бузькій, машиніст автогрейдера у Львові», – йдеться в повідомленні.

Від 20 до 24 тисяч гривень зможе заробляти інженер-програміст у Радехові, у Львові – головний інженер на виробництві, начальник цеху, машиніст екскаватора або пивовари, у Пустомитах – оператори-термісти на автоматичних лініях або машиніст екскаватора, у Бориславі – соціальний менеджер, у Червонограді – помічник майстра (ткацькі верстати та в’язальні машини), у Буську – тракторист, Бродах і Радехові – інженери з охорони праці, у Кам’янці-Бузькій – фінансовий директор.

На таку ж зарплату у Червонограді, Жовкві, Яворові, Буську, Старому Самборі, Кам’янці-Бузькій та Львові заклади охорони здоров’я шукають лікарів різного профілю.

 

Схожі новини