Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Конфлікт у Шевченківському гаю владнали: на місці незаконної каплиці поставлять старовинну дзвіницю
13 Січня, 13:46

Конфлікт у Шевченківському гаю владнали: на місці незаконної каплиці поставлять старовинну дзвіницю

Незаконне будівництво каплиці на території Музею архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького знесуть. Таке рішення прийняла робоча група Львівської міської ради, яка займалась вивченням цієї проблеми. Про це повідомив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко сьогодні, 13 січня, повідомляє Zaxid.net.

Зазначимо, що на території Музею народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького (Шевченківський гай) представники Свято-Іванівської Лаври УГКЦ почали спорудження нової каплиці без дозволів на це. Станом на грудень будівельники встигли звести дерев’яний каркас. Трудовий колектив музею виступив проти цього будівництва. Працівники Шевченківського гаю вважають, що замість нової каплиці сюди потрібно перевезти старовинну дзвіницю із села Тухля на Сколівщині.

Львівська міська рада створила робочу групу, яка вивчала питання будівництва на території музею.

«Вчора відбулося засідання робочої групи. За результатом інформації, яку ми отримали на засіданні, прийнято рішення щодо цих питань. Це будівництво, яке здійснювалося без належних документів. Воно буде демонтоване силами та коштами тих, хто його здійснював», – повідомив Москаленко.

Окрім того, робоча група підтримала ініціативу колективу музею про перевезення у Шевченківський гай старовинної дзвіниці з села Тухля. Дзвіницю після перевезення реставрують і встановлять на місці, де велося незаконне будівництво.

Фото: Захід. нет

 

Схожі новини