Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Конфлікт в «Охматдиті»: директорка медзакладу написала заяву про звільнення
19 Лютого, 14:21

Конфлікт в «Охматдиті»: директорка медзакладу написала заяву про звільнення

Директорка Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит» Олександра Бурда написала заяву про звільнення з посади керівника лікарні та переведення її на посаду рядового дитячого хірурга. Про це повідомила голова комісії з питань охорони здоров’я та материнства ЛОР Анна Ярмола, пише Твоє місто.

«Учора на президії голова Львівської облради Ірина Гримак повідомила про те, що Олександра Бурда написала заяву за власним бажанням стосовно переведення її з посади керівника лікарні на посаду дитячого хірурга», – розповіла Анна Ярмола.

У зв’язку з цим в «Охматдиті» призначать виконувача обов’язків директора. За припущеннями Анни Ярмоли, це може бути один із заступників Олександри Бурди. Згодом у ЛОДА оголосять конкурс на посаду керівника медзакладу.

Олександра Бурда керувала «Охматдитом» два роки. Її звільненню передував конфлікт у медзакладі. Заступники та більшість керівників відділень ініціювали її звільнення з посади,  пояснюючи такі свої дії неефективним управлінням та відсутністю будь-якої стратегії розвитку закладу. Сама ж директорка вважала, що проблеми виникли не через погану роботу, насправді в цьому є політичний інтерес.

Схожі новини