Конституційний Суд завершив розгляд справи про розпуск Верховної Ради | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Конституційний Суд завершив розгляд справи про розпуск Верховної Ради
11 Червня, 19:14

Конституційний Суд завершив розгляд справи про розпуск Верховної Ради

Конституційний Суд припинив розглядати справу про розпуск Верховної Ради на відкритій частині пленарного засідання. Про це повідомила голова КС Наталя Шаптала.

“Конституційний Суд не завершив свою роботу. Він переходить працювати в закриту частину пленарного засідання для прийняття і ухвалення рішення в цій справі”, – наголосила Шаптала.

Сьогодні вісім годин судді вирішували, чи законним був розпуск парламенту. Наразі невідомо, коли буде ухвалене рішення. Провадження позначене як невідкладне, тому закон передбачає місяць на його розгляд. Рішення у справі буде опубліковано на офіційному сайті суду, зазначає Українська Правда.

У суді виступив сам Володимир Зеленський, його представник у КС Федір Веніславський, представники нардепів, які поскаржились на рішення президента і представник Ради у КС Анатолій Селіванов.

Члени Конституційного суду звернули увагу, що Верховна Рада не надала поіменний склад коаліції, відсутність якої нібито є підставою для розпуску парламенту. Представник ВР на прохання суддів пообіцяв, що намагатиметься знайти цей список.

Також судді питали представника Зеленського про те, чому в указі відсутня конкретні підстави розпуску. Той зазначив, що законодавство не вимагає мотивувати укази президента.

Представник Зеленського Веніславський говорив, що коаліція у Раді відсутня з 29 березня 2016 року. Про це нібито заявляли і представники фракцій, і попередній президент Петро Порошенко.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео