«Концерту не буде»: жителі Буська розчаровані зустріччю з Оксаною Білозір | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Концерту не буде»: жителі Буська розчаровані зустріччю з Оксаною Білозір
26 Березня, 15:49
logo-black

«Концерту не буде»: жителі Буська розчаровані зустріччю з Оксаною Білозір

 

Роман Матвіюк

 

У неділю в Народному домі Буська народний депутат від БПП, співачка Оксана Білозір проводила зустріч з місцевими мешканцями. Захід запланували на 16.00. Люди збираються на кілька хвилин раніше.

“Живу недалеко Народного дому. Нині неділя, нема що вдома робити, думаю, треба йти на концерт. Сусіда з собою покликав. До виборів тут рідко які заходи проводили, а останнім часом живо стало», – каже пенсіонер Іван Михайлович.

Підходить до столу у фойє, де розкладені агітки за чинного Президента України Петра Порошенка, газети «Солідарність». Бере один примірник.

«Ясно, хто нині концерт оплачує, – показує сусіду фото Президента на першій шпальті. – Та й добре. Ліпше так людей агітувати, ніж ті реклами всюди вішати.»

О 16.00 актовий зал наполовину порожній. Іван Михайлович вмощується в кінці приміщення – тут багато людей похилого віку. Перші ряди займають молодші. Серед них – вчителі, працівники територіальний центру соціального обслуговування, районної адміністрації, зокрема голова Буської РДА Петро Мороз та його заступниця Тетяна Сай. Оксана Білозір на сцену не піднімається, стоїть внизу. Розповідає про важливість отримання Томосу, зміцнення української армії, спротив Президента російській військовій агресії. Люди починають перешіптуватися. Через 10 хвилин ті, хто сидить в задніх рядах, встають і йдуть геть.

«Концерту не буде, на сцені навіть апаратури нема, – махає рукою Михайло Іванович. – Білозір говорить добре, але я таке і по телевізору кожен день чую». 

Після монологу Білозір, який триває майже годину, зустріч завершується.

«Такий захід був недавно в Золочеві. Там Оксана Білозір виступала, а потім заспівала разом з місцевим ансамблем. Думала, і тут так буде, – каже LMN працівниця РДА. Називатися не хоче. – Останнім часом нас часто отак у вихідних день просять приходити на різні зустрічі – добровільно-примусово. Не раз без нашого відома записували на різні поїздки по області. Я переважно всякі відмазки придумую, хоч начальство боком дивиться. А сьогодні прийшла з чоловіком і донькою, бо любимо Оксану Білозір як артистку. Шкода, що не почули її співу.”

У Буській РДА пояснили, що в афішах про зустріч з Оксаною Білозір не анонсували концертну програму, йшлося лише про зустріч. Додали, що їхні працівники прийшли на захід добровільно.

 

Фото: Буськ онлайн

 

Відео