Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Коня приспали, дівчина у лікарні: наслідки вчорашньої ситуації на проспекті Свободи
03 Листопада, 12:02
logo-black

Коня приспали, дівчина у лікарні: наслідки вчорашньої ситуації на проспекті Свободи

Учора на проспекті Свободи у Львові сполохані коні виїхали на центральну алею та врізались у лавку, де відпочивали люди. Молода дівчина, яка на ній сиділа, потрапила до лікарні.

За версією очевидців, коні налякались салюту або пітарди. Одного коня з переломаними ногами довелось приспати.

 

“Думаю, що йдеться все-таки про петарду. Бо ці коні часто їздять містом, якби хтось просто запускав салют десь збоку, вони б так не налякались. Ми ще не бачили відео з камер спостереження, тому складно сказати точно. Кажуть, це були іноземці”,  – розповідає LMN Орест Залипський, керівник ГО “Зоозахист” . 

У Львові цим бізнесом займаються дві структури: “Каретний двір” та роми. За словами Ореста Залипського, з “Каретним двором” проблем ніколи не було, хоча вчора неприємна ситуація через недобросовісних людей трапилась саме з їхніми конями. 

“Це вже не вперше виникають ситуації, коли коні страждають через такий бізнес. Раніше була ситуація, коли знесилені коні падали, а власники-роми били їх, поки ті не вставали і не їхали далі”.

З іншим конем все в порядку. П’ятнадцятирічну школярку, мешканку міста Турка, з відкритим переломом ноги госпіталізували.

“Ми звернемось до міської влади, аби а якось врегулювала ситуацію з кінними перевезеннями у Львові. Можливо, потрібно, щоб вони їздили десь подалі від центру, де багато галасу,. Або ж щоб вони їздили тільки на вихідних”, – каже Орест. 

  • 0
  • 439
Схожі новини