Коронавірус може переходити у хронічну форму, – експертка із пульмонології | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Коронавірус може переходити у хронічну форму, – експертка із пульмонології
19 Червня, 10:26

Коронавірус може переходити у хронічну форму, – експертка із пульмонології

Закордонні медики фіксують таке явище як лонгковід – частина пацієнтів, які перехворіли на коронавірус, залишаються кисневозалежними, у них спостерігають пневмофіброзні зміни в легеневій тканині. Такі пацієнти потребують подальшої реабілітації та обстеження, – розповіли у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА.

«Ми зобов’язані заради власної безпеки і надалі дотримуватися основних карантинних обмежень, а саме –  носити маску, дотримуватися дистанції, дезінфекувати і мити руки. Але максимально захиститися від важких наслідків хвороби нам допоможе лише щеплення. Вакцинація не виключає ризик захворіти, проте зменшує імовірність важкого перебігу хвороби та посковідної реабілітації», – наголосила Надія Рудницька експертка департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації з пульмонології.

 

 

До слова, за останню добу на Львівщині лабораторні центри діагноз коронавірус підтвердили ще 61 мешканцю області. 2 людей, на жаль, врятувати не вдалось. 60 осіб вилікувалося.

В Україні загалом зафіксовали 852 нові випадки COVID-19, до лікарень госпіталізували  571 особу, померло 40 хворих, одужало 2 736 осіб.

Відео