Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Коронавірус може стати сезонним», – Віктор Ляшко
13 Квітня, 14:22

«Коронавірус може стати сезонним», – Віктор Ляшко

Заступник глави МОЗ і головний санепідемлікар України Віктор Ляшко прогнозує сезонність коронавірусної хвороби. COVID-19 може повторюватись циклічно, про це він заявив в інтерв’ю LB.ua.

Віктор Ляшко також зазначив, що до жовтня всі країни вже будуть серйозніше підготовлені до зустрічі з інфекцією. Тому він вважає, що потрібно детальніше дослідити процес мутації вірусу і як імунітет людей з цим справлятиметься.

«Якщо кожна нова мутація призводитиме до виникнення нової хвороби, то людству доведеться жити в нових біологічних реаліях. І забути про каву в парку, спілкуватися лише через скайп. Але маю надію, що все ж таки буде вакцина або препарати для лікування», – додав Віктор Ляшко.

У МОЗ прогнозують, що пік захворювання на коронавірус COVID-19 в Україні припаде на 17 квітня.

Провідний професор-вакцинолог Оксфордського університету Сара Гілберт вважає, що вакцина проти хвороби COVID-19 може бути готова вже у вересні цього року.

Нагадаємо, що станом на ранок 13 квітня в Україні зафіксували 3 102 випадки інфікування коронавірусом, серед них 93 особи померли, а 97 одужали, в тому числі двоє дітей.  За добу COVID-19 виявили у ще 325 людей.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини