Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Коронавірус мутував та став агресивнішим», – лікар-пульмонолог
30 Жовтня, 15:17

«Коронавірус мутував та став агресивнішим», – лікар-пульмонолог

За останніми світовими даними, вірус сильно змутував, з’явились зміни в його білковій структурі, він щільніше чіпляється до слизових оболонок і став агресивнішим. Медики фіксують збільшення кількості пацієнтів у стаціонарах, пише ЛОДА.

 

«Ми боїмось не так кількості, як важкості тих пацієнтів, які потрапляють до стаціонарів. Зі збільшенням кількості пацієнтів з’явилась значна кількість важких хворих, на лікування яких доводиться скеровувати все більше медикаментів та зусиль медичного персоналу. Прикро визнати, але не завжди старання медиків завершуються позитивно та приносять ті результати, на які всі сподіваються. Пацієнти є важкі, перебіг захворювання ставить нові виклики перед лікарями», – акцентувала сьогодні під час брифінгу пульмонолог Надія Рудницька.

_1604054821_613x321-90272014753_3_0

Медики акцентують, що превентивні заходи – дуже важливі, аби не зростала кількість пацієнтів, які із важкими пневмоніями потрапляють до лікарень.

«Важкість пацієнтів, як ми знаємо залежить від кількості вірусів, що потрапили в дихальні шляхи. Ускладнення, викликані коронавірусом є життєво небезпечними, не варто легковажити.  Ситуація є загрозливою. Відповідальність за розвиток подій  – на кожному із нас», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

Схожі новини