Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Коронавірус виявили у заступника голови Нацполіції
27 Березня, 14:48

Коронавірус виявили у заступника голови Нацполіції

Сьогодні діагноз Covid-19 підтвердили заступнику Голови Національної поліції України – начальнику поліції Києва Андрію Крищенку, про це повідомив Антон Геращенко.

«Епідемія підсилюється та поширюється. Так, сьогодні позитивний діагноз на коронавірус підвердився у трьох поліцейських та одного курсанта. Саме медики і правоохоронці, як показує трагічний досвід Італії, найбільш часто стають жертвами ураження небезпечною інфекцією».

Повідомляється, що стан здоров’я заступника Нацполіції задовільний. І чоловік продовжує виконувати свої обов’язки, хоч і дистанційно.

А ще поліцейські встановили коло осіб, які контактували останнім часом із хворим. Усіх їх проінформували про потенційний ризик захворювання і вони тепер на самоізоляції. Уже встигли продезинфікувати і приміщення столичної поліції, де перебував Андрій Крищенко.

До речі, додають також, що ні сам Андрій Крищенко, ані члени його родини впродовж місяця не перебували закордоном.

Нагадаємо, станом на ранок 27 березня в Українів вже 218 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 5 летальних, 4 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 62 нові випадки.

Схожі новини