Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Корупція у стінах Львівської міськради й далі процвітає”: депутати від Української Галицької Партії покинули сесійну залу
19 Вересня, 19:51
logo-black

“Корупція у стінах Львівської міськради й далі процвітає”: депутати від Української Галицької Партії покинули сесійну залу

Сьогодні, 19 вересня, депутати Львівської міськради надали атовцю Сергію Багрію 10 сотих землі на вул. Карпинця. Ця територія розташована поблизу центру міста, поруч із гуртожитками Львівської Політехніки. Зараз ця ділянка у комунальній власності.

«За» проголосували 33 представники «Самопомочі, «Свободи», БПП, «Громадянсько позиції». У знак протесту депутати від Української Галицької Партії – Тарас Чолій, Юлія Гвоздович, Ігор Дякович та Мирослав Данилків – демонстративно вийшли із сесійної зали.

«Землю віддали «атовцю», якого немає у реєстрі учасників АТО. Не зрозуміло, чому саме йому? Адже жодних конкурсів не проводили. Як нам відомо, ця ділянка вже зарезервована під будівництво котеджів. Однак детальний план території досі не розроблений, управління архітектури навіть не уклало відповідного договору з проектантами, – каже LMN Тарас Чолій. – Переконані, на цій ділянці має бути парк, можливо, дитячий садок, але не комерційна забудова. І належати вона має не вибраним, а громаді.

 

Ми вийшли із сесійної зали, бо не хочемо брати участі в цьому дерибані, коли мерська більшість забирає собі землі львів’ян. Впевнений, саме Андрій Садовий лобіював це питання, має в тому особистий інтерес. Бо перед голосуванням навіть не дав можливості нам висловитися».

Депутати від УГП кажуть, вартість цієї ділянки – кілька десятків мільйонів гривень. Ухвалу міськради оскаржуватимуть у суді.

Сьогодні депутати проголосували також за створення двох житлових кооперативів на вул. Малоголосківській.

«Теж нібито для учасників АТО, – каже Чолій. – Але впевнені, що на цих ділянках також збудують дороге комерційне житло. Це буде один з чергових проектів тих, які сьогодні знайшли 33 голоси «за». На жаль, корупція у стінах міськради і далі процвітає. Люди, наближені до влади, будуть далі збагачуватися. І міський голова, який, як стало нині зрозуміло, таки знову піде на вибори мера, буде далі успішно нас дурити».

Фото: Українська Галицька Партія

Схожі новини