Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кошти на лікування Наталії Космолінської збиратимуть на виставі
02 Січня, 18:13

Кошти на лікування Наталії Космолінської збиратимуть на виставі

Тетяна Пасічник

Завтра, 3 січня, о 18.00 у Першому театрі покажуть благодійну виставу “Тім Талер або Проданий сміх”. Показ влаштовують, аби зібрати кошти на лікування мистецтвознавиці, журналістки Наталії Космолінської.

Лікарі поставили жінці діагноз – колоректальний рак з метастазами в печінку.

 

«Впродовж січня-лютого Наталка повинна почати таргентну терапію в Ізраїлі, де у неї з’явиться шанс на одужання. Команда Театру долучилась до акції #SaveKosmolinska. Рік варто починати гарними справами і похід на благодійну виставу може стати першою,» – розповідають організатори.

У театрі запевняють, на такі благодійні пропозиції весь колектив радо погоджується.

 

“Ми завжди йдемо назустріч в такій ситуації. Цього разу ініціатором була Львівська міська рада, ми радо підтримали цю ідею. Наталія завжди писала про наш театр, допомагала нам, тому зараз прийшов наш час віддячити,” – каже  LMN заступник художнього керівника Ірина Артем’як.

 

Квитки на виставу не продають. Глядачі можуть попередньо забронювати собі місце у залі, а перед самою виставою дати благодійний внесок. Його мінімальна сума – 100 грн, охочі можуть заплатити більше.

Організатори рекомендують виставу для сімейного перегляду. Це гучна прем’єра 2018 року, відвідати її можуть глядачі від 9 років.

У театрі на вул. Гнатюка 11 очікують близько 400 глядачів.

Забронювати місце можна за номером (032) 255 33 30 або у касі театру.

Фото: photo-lviv.in.ua

Схожі новини