Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кошти з продажу альбому “А я живий” Софія Федина  передала воїнам
22 Лютого, 17:49
logo-black

Кошти з продажу альбому “А я живий” Софія Федина передала воїнам

Наталія Павлишин

 

Відома українська співачка, волонтерка, громадська діячка Софія Федина передала на потреби воїнам понад 65 тис. грн.

Із благодійного продажу нового альбому «А я живий», перезентація якого відбулася на днях у Львові, виручили 86 889 гривень. Розподілили ці кошти так: 75% – порівно поділять по 32 590 гривень на допомогу, а 25% — на перевидання диску.

 

«Перша і основна мета — скерувати на лікування до клініки в Ізраїлі 19-річного морського піхотинця Олександра Горбачевського зі Скадовська, що на Херсонщині, який отримав наскрізне поранення голови, захищаючи Україну на Приазов’ї. Тоді хлопцю давали лише один відсоток шансів на виживання. Та він вижив і навіть знову став на ноги, навчився ходити і говорити. Зараз проходить реабілітацію у Львівському військовому госпіиалі. Одна з клінік Ізраїлю готова прийняти його. Втім, лікування досить дороге», — наголосила на концерті «А я живий» співачка.

Другу частину коштів віддали на розвиток волонтерського реабілітаційного центру «Бандерівський Схрон», що діє в селі Клубівці Тисменицького району на Івано-Франківщині. Його створив ветеран АТО.

Надалі Софія Федина виступатиме з концертами Україною. Презентації диску «А я живий» відбудеться у будинках офіцерів дислокованих у різних гарнізонах.

Схожі новини