Лікарі Дитячої лікарні Першого медоб’єднання Львова врятували львів’янку від рідкісної хвороби. Після одужання від ковіду у 11-річної львів’янки почали відмовляти кінцівки. Ускладнення, яке у світі трапляється вкрай рідко, зафіксували в Дитячій лікарні Першого медоб’єднання Львова.
COVID-19 дівчинка перенесла у легкій формі, із симптомів була лише втрата нюху та смаку. Та вже за кілька тижнів у дитини почала сильно боліти голова і вона відчула затерпання та слабкість в ногах, а потім – в руках. За якийсь час Соломійка уже не змога втримати виделку.
Дівчинка потрапила до лікарні з діагнозом гострий поперечний мієліт в шийному відділі хребта та спастична тетраплегія (зниження рухової активності у верхніх та нижніх кінцівках) з порушенням функцій тазових органів.