Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кожен другий львів’янин підтримує ідею будівництва крематорію в місті
18 Лютого, 15:15

Кожен другий львів’янин підтримує ідею будівництва крематорію в місті

83,6% опитаних львів’ян вважають, що вартість оплати за проїзд не відповідає якості перевезення. А також майже 90 відсотків з опитаних підтримують ідею побудови сміттєпереробного заводу. Такі дані дослідження щодо якості життя у Львові оприлюднила КУ «Інститут міста». Протягом шести років «Інститут міста» проводить опитування методом «обличчя до обличчя» та з’ясовує наскільки комфортно львів’янам жити у Львові, – пише syla.news

Отож, згідно опитування найбільше львів’яни довіряють релігійним установам (52% опитаних). А найменше – суддям (27%), прокуратурі (18%) та Державній фіскальній службі (13%). Близько 87,6% опитаних батьків зазначили, що поінформовані про шкільну реформу в Україні, а чверть із них — 25,2% – знають про принципи нової української школи.

Кожен десятий мешканець (9,9%) був залучений до волонтерського руху, а майже кожен п’ятий — 20,5% – здійснював благодійні практики протягом року.

Також 51% підтримує побудову крематорію у Львові.

До речі, завтра о 18:00 у приміщенні Шевченківської районної адміністраці, що на вулиці Липинського  проведуть Громадські слухання стосовно того де у Львові мають звести крематорій. До цього часу найбільш ймовірним місцем для його будівництва називали Голосківське кладовище.

  • 0
  • 29
Схожі новини