Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кожен із нас – воїн. Воїн на своєму місці, – Зеленський
28 Лютого, 12:01

Кожен із нас – воїн. Воїн на своєму місці, – Зеленський

Сьогодні, 28 лютого, президент Володимир Зеленський записав чергове відеозвернення до українців. Він розповів про ситуацію на п’ятий день війни та про безпрецедентну підтримку України.

«П’ята доба повномасштабної війни Росії проти народу України. Стоїмо міцно. Ми пережили за цей час стільки, скільки іншим народам може не випасти й за десятки років. У кожній розмові з нашими партнерами я чую щиру повагу. Українці показали світу, хто ми є. І Росія показала, якою вона стала», – сказав Зеленський.

Президент зазначив, що за 4 доби загинули 16 українських дітей, а ще 45 – поранено.

“Вже 4,5 тис солдатів з РФ убито – заради чого ви сюди прийшли? Заради чого йдете з нашого Криму? – Кидайте техніку і йдіть, не вірте вашим командирам і пропагандистам. Врятуйте ваші життя!” – звернувся Зеленський до росіян.

Президент Він підтвердив, що учасники бойових дій з бойовим досвідом будуть звільнені з-під варти і зможуть компенсувати свою провину в найгарячіших точках війни.

“Коли я йшов у Президенти, я казав, що кожен із нас – Президент. Тому що ми всі відповідаємо за нашу державу. За нашу прекрасну Україну. А тепер так сталося, що кожен із нас – воїн. Воїн на своєму місці. І я впевнений, що кожен із нас переможе. Слава Україні!” – сказав Зеленський.

 

  • 0
  • 1140
Схожі новини