Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кожен третій загиблий на Київщині – з Бучі: в місті завершують ексгумацію тіл
23 Квітня, 11:33

Кожен третій загиблий на Київщині – з Бучі: в місті завершують ексгумацію тіл

У Бучі, що під Києвом, закінчують збирання та ексгумацію тіл загиблих під час окупації мирних мешканців. Зараз відомо про 412 жертв. Про це сьогодні, 23 квітня, повідомив мер міста Анатолій Федорук.

“У нас у Бучі закінчується важливий і складний процес – збирання та ексгумація тіл загиблих і померлих на території Бучанської громади. Цифра, яку маємо на сьогодні, – 412. Але її все ще уточнюватимуть на рівні слідчих та експертів, які працюють без вихідних. Це означає, що кожен третій загиблий на Київщині – з Бучі”, – написав Федорук.

Також продовжують підраховувати поранених.

“В окрему справу виділено братську могилу біля Церкви Андрія Первозванного по вулиці Богдана Хмельницького, 7-б, де загалом дістали 117 тіл, у тому числі 30 жінок та дві дитини. Там є вбиті, застрелені та закатовані окупантами, обгорілі тіла цивільних громадян. Є пацієнти лікарні, яких не змогли поховати після 24 лютого, тому що росіяни не пускали ритуальну службу на цвинтарі. Є кілька хлопців зі Збройних сил України”, – повідомив мер.

За словами Федорука, на сьогодні головне завдання полягає в ідентифікації всіх загиблих.

“Біля моргу працює наш Інформаційний центр. Він допомагає родичам знайти, упізнати та поховати своїх близьких. Також працює кол-центр і є волонтери у ЦНАПі, які надають інформацію за телефоном: +380683282892”, – наголосив Федорук.

Мер також повідомив, що влада забезпечує всі сім’ї загиблих усім необхідним для похорону. Поховати всіх загиблих планують протягом тижня – до поминальних днів.

Схожі новини