Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Козицький обурений послабленням карантину у Львові
24 Червня, 22:29

Козицький обурений послабленням карантину у Львові

Голова ЛОДА Максим Козицький заявив, що через спалах коронавірусу у Львові, в області не можуть послабити карантині обмеження. Про це чиновник написав на своїй сторінці у Facebook.

“Андрій Садовий пояснив такі послаблення, як вимушений крок для збереження малого та середнього бізнесу. Рішення не відповідає постанові Кабміну №392 та рішенню обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Окрім того, раджу ще почитати статтю 325 ККУ про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням. Хто візьме відповідальність на себе після того, як кількість захворювань різко піде вгору після карантинних послаблень у самому Львові? Львівський міський голова готовий особисто взяти на себе відповідальність, якщо кількість хворих збільшиться?”, – каже Козицький.

За словами очільника Львівщини, саме показник захворюваності Львова тримає в заручниках всю область. Облрада не може послабити карантин через велику кількість заражених в обласному центрі. За останні 5 днів в області зафіксували 613 нових випадків інфікування COVID-19, з них 335 – у Львові.

Нагадаємо, сьогодні Львівська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила роботу закладів громадського харчування, спортивних і фітнес-клубів.

Водночас за даними МОЗ, Львівщина зарахована до регіонів із широким розповсюдженням коронавірусу. Відсоток виявлення хворих в області – 20,4%. Натомість уряд визначив допустиму норму – 11%.

Фото: Галінфо.

Схожі новини