Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Козицький вимагає від Садового негайно скликати позачергове засідання комісії ТЕБ і НС
03 Липня, 15:15

Козицький вимагає від Садового негайно скликати позачергове засідання комісії ТЕБ і НС

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький скерував на адресу міського голови Львова Андрія Садового офіційного листа з вимогою невідкладно скликати позачергове засідання Львівської міської комісії ТЕБ і НС. Очільник області просить мера заборонити у місті діяльність закладів громадського харчування та спортзалів.

“Львівською обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 червня  продовжено дію карантинних заходів на території області, враховуючи те, що Львівська область визначена як регіон із значним поширенням COVID-19, – сказав Козицький та додав. – Звертаю Вашу увагу на те, що відповідно до п. 4. (постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020) рішення щодо посилення протиепідемічних заходів та припинення їх на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць приймається виключно регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Також, доводжу до Вашого відома, що рішення про послаблення карантинних заходів приймається на підставі подання головного державного санітарного лікаря регіону, з урахуванням оцінки епідемічної ситуації. Проте, подання на послаблення карантинних заходів, тим більше послаблення заходів у місті Львові, не було”.

 

Голова Львівської облдержадміністрації також проінформував про згадане рішення Львівської міської комісії ТЕБ і НС і Головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка. В офіційному листі наголошено, що з врахуванням епідемічної ситуації у регіоні, зокрема і у Львові, у ЛОДА вважають передчасними та безпідставними послаблення карантинних заходів. Через це облдержадміністрацією скеровано відповідні звернення в прокуратуру області та головне управління національної поліції у Львівщини.

Нагадаємо, рішенням обласної комісії ТЕБ і НС карантин на Львівщині продовжили до 7 липня. Міська комісія ТЕБ і НС своїм рішенням дозволила працювати у Львові закладам харчування і спортивним залам. Правда з певними обмеженнями до 10 людей у приміщенні.

До слова, з 22 червня у Львові та області дозволили роботу пасажирських перевезень.

 

Схожі новини