“Краса без обмежень”: у Львові провели благодійну етно-фотосесію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Краса без обмежень”: у Львові провели благодійну етно-фотосесію
17 Вересня, 18:51
logo-black

“Краса без обмежень”: у Львові провели благодійну етно-фотосесію

Нещодавно для дівчат з обмеженими можливостями у Львові організували благодійний проєкт «Краса без обмежень-2020. Участь у етно-фотосесії взяли вісім учасниць з  Старосамбірського, Яворівського та Жовківського районів, міста Трускавця. Про це LMN розповіла голова Старосамбірської районної Асоціації людей з інвалідністю Галина Литвак.

«Ми завжди погоджуємося на участь в подібних заходах. У мене дочка прикута до інвалідного візочка. Але вона вміє радіти життю попри усе, бачити щастя у багатьох речах. Такі проєкти потрібні не лише людям, яким життя дало складні випробовування, а всьому суспільству, щоб змінити ставлення до людей з інвалідністю. Моя Богдана так і говорить: «Не треба мене жаліти, треба мене розуміти», – розповідає LMN Галина Литвак.

Подія відбувалася у рекламно-продюсерському центрі «ВІНКС», керівником якого є Людмила Бурбура. З дівчатами працювали відомі стилісти і візажисти, популярні торгові марки надавали одяг та аксесуари, а фотозйомку проводив знаний фотограф Віталій Воробйов

«Мені дуже сподобалася ця подія. Скільки крутих людей не жаліли для нас свого часу. Наші фото будуть публікувати у журналі «FiFi fashion», на календарях наступного року. Сюжети обіцяли показати на «1+1».  Це неймовірні відчуття, які дають впевненість у собі. Маю багато друзів, готуюся до ЗНО, а моє хобі – фотографії. Проблеми зі здоров’ям не заважають мені насолоджуватися усім прекрасним ”, – ділиться враженнями учасниця проєкту зі Старосамбірського району  Вікторія Федорова.

 

 

Фото LMN надала  Галина Литвак

Відео