«Кравчука і Фокіна гнати в шию з Мінської групи», – Олег Канівець | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Кравчука і Фокіна гнати в шию з Мінської групи», – Олег Канівець
10 Вересня, 14:41

«Кравчука і Фокіна гнати в шию з Мінської групи», – Олег Канівець

Рішення про так зване «спільне інспектування» на Донбасі, де окупанти будуть перевіряти наші позиції, ще раз підтверджує, що Мінський формат помер і не здатний більше діяти на благо України. Таку думку висловив громадський діяч, нардеп VII скликання Олег Канівець.

«Ми не маємо права допустити цього! Яке інспектування наших позицій сєпарами? Які ДНР/ЛНР можуть перевіряти наших морпіхів? Що це за абсурд??? КРАВЧУКА І ФОКІНА гнати в шию із Мінської групи! Мінськ вмер! Поки ми з усіх сил підтримуємо наших хлопців, які ризикують своїм життям і здоров’ям, Мінська група знову демонструє свою неспроможність діяти на благо України! Пане Президенте, зупиніть дії проросійських сил у Вашій команді! Гоніть їх у три шиї!», – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 9 вересня на засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську сторони прийняли рішення про «спільне інспектування». Очільник української делегації Леонід Кравчук підтвердив участь бойовиків так званої «ДНР» в інспектуванні позицій українських військових на Донбасі. Проте він вважає, що це не означає визнання незаконних утворень Києвом.

Та сьогодні, 10 вересня, стало відомо про скасування спільного інспектування представниками України та ОРДО району селища Шуми на підконтрольній Києву території.

Фото: ілюстративне

Відео