Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кремль планує теракти в Білорусі, щоб втягнути Лукашенка у війну, – розвідка
24 Червня, 17:05

Кремль планує теракти в Білорусі, щоб втягнути Лукашенка у війну, – розвідка

Окупаційні війська російської федерації планують підрив житлових будинків у білоруському Мозирі, щоб втягнути Білорусь у війну проти України. Про це повідомляє Головне управління розвідки.

«За отриманими даними рф спробує втягнути Білорусь у військовий конфлікт з Україною за допомогою низки провокацій щодо інфраструктурних об’єктів та цивільного населення», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що для цього в місто Мозир під виглядом цивільного населення прибули диверсійні групи. До їхнього складу входять кадрові співробітники головного розвідувального управління рф і найманці приватних військових компаній, контрольованих пригожиним і шойгу.

Відомо, що в плани цих груп входить організація серії терактів на території Білорусі.

Відтак, російське ГРУ планує провести серію артилерійських та ракетних ударів по Мозирському НПЗ, об’єктах цивільної інфраструктури та житлових масивах. Під час обстрілів додатково відбудуться підриви житлових будинків, лікарні та школи.

«Це, на думку кремлівських кураторів «спецоперації», створить для лукашенка так званий «казуc беллі». Тобто, формальний привід для розв’язування війни. Вважається, що в цьому випадку у самопроголошеного президента Білорусі не залишиться можливості уникнути участі у війні».

Маючи цю інформацію, офіцери білоруської армії розпочали евакуацію своїх сімей з Мозиря.

Схожі новини