Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кров у сечі: лікар назвав небезпечні діагнози
29 Грудня, 17:23
logo-black

Кров у сечі: лікар назвав небезпечні діагнози

Наявність крові у сечі завжди лякає. Червона, насичено коричнева чи навіть зі згустками крові сеча не є причиною для паніки, але неодмінно є сигналом, щоб невідкладно звернутися до лікаря.

Симптомами якого захворювання є наявність крові у сечі, які причини її появи та до кого звернутися, розповів лікар Василь Матвіїв, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Що робити, коли у сечі помітили кров?

– Насамперед, не панікувати. Найчастіше причина появи крові у сечі (гематурії) не така вже й страшна. Її можуть спричинити сильні фізичні навантаження, прийом деяких ліків чи запальні хвороби сечових шляхів, які при своєчасній діагностиці можна швидко вилікувати.

То з візитом до лікаря можна не поспішати?

– Зволікати з візитом до лікаря категорично не можна, адже гематурією проявляються і такі  вкрай небезпечні діагнози, як рак нирки, сечового міхура, простати, а також запущені раки в гінекології.

Нещодавно у клініку звернувся 62-річний пацієнт, у якого ми невдовзі діагностували рак. Як з’ясувалося, у чоловіка періодично з’являлася кров у сечі, але він пов’язував це з фізичними навантаженнями і до лікаря звернувся вже тоді, коли симптоми стали частими.

Під час УЗД виявлено пухлину сечового міхура, а після цистоскопії підтверджено, що вона – злоякісна.

Які обстеження потрібно пройти?

– Діагностичні обстеження має призначити лікар, залежно від наявних симптомів у пацієнта. Для ефективної діагностики важливими є результати загального аналізу сечі, УЗД, цистоскопії, МРТ, КТ.

Як лікуватися?

– Лікування чітко залежить від виявленої причини гематурії і може бути як консервативним, так і хірургічним чи комбінованим.

Куди звернутися, якщо у сечі є кров?

Якщо ви не знаєте, куди звернутись за допомогою, клініка UROSVIT може бути корисною для вас. Тут можливо отримати консультацію відповідного спеціаліста та швидко пройти обстеження на сучасному обладнанні, а за потреби й отримати ефективне лікування.

 

Консультація уролога, гінеколога, УЗД:

Адреса: м. Львів, вул. Огієнка, 3 (на території “Залізничної лікарні”).

Тел. для запису: +38(032)226 30 80; +38 096 700 30 80.

81290961_462864347676700_973641383464140800_n
Схожі новини